Logo Orzeł Przedsiębiorczości Gniezno
Powróć do: strona główna

Złote Orły

„Złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to firmy z już ugruntowaną pozycją na rynku, ale jednocześnie ciągle dążące do rozwoju poprzez podnoszenie jakości oferowanych towarów i usług. Laureaci „Złotego Orła” to przedsiębiorstwa posiadające szerokie grono wiernych klientów, ale równocześnie stale podejmujące działania w celu zwiększenia liczby odbiorców. Poza tym, nastawione są nie tylko na zysk, ale również angażują się społecznie. „Złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to ambasadorzy konkursu wśród lokalnych przedsiębiorców i powiatu gnieźnieńskiego na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

 

Tytuły „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” po raz pierwszy zostały przyznane w VI edycji konkursu gospodarczego, odbywającego się za lata 2009-2011. Ówcześni patroni przedsięwzięcia: Starosta Gnieźnieński Diariusz Pilak i Cechmistrz Stefan Pokładecki oraz członkowie kapituły postanowili dodatkowo uhonorować firmy, które w całej historii konkursu trzykrotnie, w trzech różnych kategoriach, zdobyli najwyższe laury – statuetkę „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Uzyskanie tego zaszczytnego tytułu powoduje, że firma nie może brać udziału w kolejnych edycjach konkursu, ale może uczestniczyć w pracach kapituły – nie być ocenianym, a oceniać innych.

 

Dotychczas zaszczytny tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości zdobyli:

 

 

Adriano Olgierd Konieczny

 

 

Altom sp. z o.o. 

 

 

Auto Sanok Stefan Sanok

 

 

Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o.o.

 

Cfactory sp. z o.o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus) Complet Chmielewscy sp. j.

 

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium”

 

Hawa sp. z o.o. Inter-Lers sp. z o.o. 

 

Modro sp. z o. o.

 

Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz Przedsiębiorstwo Budowlane HENBUD sp. z o.o. sp. k.

 

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o. sp. k.

 

P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska „Secura – Security” Monitoring Wiesław Bartkowiak, Wiesław Święcichowski s. j.

 

 Sofex sp. z o.o. sp. k.

 

Stolarstwo Mikołajczak Andrzej Mikołajczak  Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo – Tech” sp. z o.o.