Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 19 czerwiec 2018
orzel

Gnieźnieńskie Orły w prestiżowym gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu 2013

Powrót
30 grudnia 2013r. opublikowany został XIV ranking Gazele Biznesu 2013, będący ogólnopolskim zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.
W gronie 4272 laureatów znalazły się również przedsiębiorstw z terenu powiatu gnieźnieńskiego, w tym laureaci powiatowego konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu wyróżnieni zostali:
  1. „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gnieźnie – zdobywca II miejsca w kategorii: produkcja w I edycji przedsięwzięcia za rok 2001,
  2. Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp. j. z siedzibą w Łagiewnikach Kościelnych, gm. Kiszkowo – zdobywca wyróżnienia w kategorii: handel hurtowy w II edycji przedsięwzięcia za rok 2002,
  3. Konstruktor sp. z o.o. – zdobywca tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009” w kategorii: małe przedsiębiorstwo,
  4. Complet Chmielewscy sp. j. – zdobywca tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2011-2013” w kategorii: eksporter.
Ponadto, wśród laureatów znalazły się również następujące firmy z terenu powiatu gnieźnieńskiego:
  1. Chłodex Małgorzata i Piotr Nalewaja sp. j. z siedzibą w Gnieźnie,
  2. FGP Polska sp. z o.o. z siedzibą w Fałkowie, gm. Łubowo,
  3. Jeremias sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie,
  4. MD Trade Zofia i Roman Macioszek sp. j. z siedzibą w Gnieźnie,
  5. Panasonic Energy Poland S. A. z siedzibą w Gnieźnie,
  6. PKOB Wegner sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w miejscowości Rudki, gm. Trzemeszno,
  7. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie sp. z o.o.,
  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Chem-Glas Janusz Nowicki, Małgorzata Nowicka sp. j. z siedzibą w Gnieźnie,
  9. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno sp. z .o.o.,
  10. Tompla Koperty sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie,
  11. Trepko sp. z .o.o. z siedzibą w Gnieźnie,
  12. Zakład Produkcyjno-Usługowy Józef i Danuta Szarwark sp. j. z siedzibą w Gnieźnie.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorem przeprowadzanego corocznie od 2000r. przedsięwzięcia jest dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. Ranking stworzyła wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata – w bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2010-2012. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2012 vs. 2010). W rankingu nie mogą brać udziału firmy oferujące usługi finansowe i powiązane z nimi, takie jak: banki, firmy ubezpieczeniowe, faktoringowe. W rankingu nie uwzględnia się natomiast wyników grup kapitałowych.

Więcej informacji o rankingu Gazele Biznesu: www.gazele.pb.pl
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 61992
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno