Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Niedziela, 18 sierpień 2019
orzel

Laureaci

AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Adriano Olgierd Konieczny
Agencja Reklamowa „Idea Plus”
Agro-Estetyka
Alfatex sp. z o. o.
Altom sp. z o.o. sp. k.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Apteka „Przy Łubieńskiego”
Armon Bis Monika Koronka
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Auto Elektronika „Artom”
Auto Sanok Stefan Sanok
Auto Szałek Serwis - Jerzy Szałek
Biuro Podróży Soltur
Biuro Rachunkowe „Profit” Magdalena Bosacka
Bosch Service Iwona Czerniak
Bowling - Sokół Ewa Ciesielska
Briju S. A. (do 2011r. - Futurat)
Cargill Poland sp. z o.o. (do 2007r. – LNB Poland sp. z o.o.)
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
DUKE Technika Kuchenna Tomasz Kotecki
Eko-Okna s. c. Mariusz Szynkowski & Paweł Andrzejewski
Elgas-Motors
English 4U Dariusz Witkowski
Expectum
FGP Polska sp. z o.o.
FHU Hurt-Detal „Fabiszak” Józef Fabiszak
FibroTel Hubert Jung
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Firma Macioszek sp. j. (do 2003r. – Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Macioszek)
Firma Ogólnobudowlana „Dekbud” Wojciech Jerzakowski
Firma Pełczyński
Firma Rubel s. c. Agata Stalica, Wojciech Stalica
Firma Szymański - Kamil Szymański
Firma Tomasz Słomiański
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium” (do 31.12.2011r. – Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium”)
Gościniec w Dolinie - Beata Lewandowska
Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Kozanecki
Gospodarstwo Rolne Robert Neneman
Gospodarstwo Rolne Władysław Pietrzak
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo sp. z o.o.
Grupa Producentów Warzyw „Chrobry” (do 2006r. - Zrzeszenie Producentów Upraw Ogrodniczych „Polanie”)
HAWA sp. z o.o. (do 31.05.2012r. - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HAWA” Jan Walczak)
Hertom - Tomasz Herman
HiFi Exclusive
Hotel i Restauracja Atelier (do 2009r. – „Pod Piątką” Ewa Kamyszek)
Hotel i restauracja „W starej kamienicy” (Z.P.H.U. „TOM-KIL”)
Hotel Victoria
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o.o.
IT Pro Solutions Damian Sobczak
J. W. R. Pankowscy sp. j.
Językowa Szkoła Podstawowa Prymus
Jutar sp. j.
K2 Ogrody
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
Konsorcjum Budowlane KB Anbud*
Konstruktor sp. z o.o.
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Leader School Leszek Łukasik
Lech-Pol Dystrybucja sp. z o.o.
M. B. Ogrody Beata Szczepańska
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Marszał sp. z o. o. sp. k.
Media Lokalne Karol Soberski
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
NZOZ Ambulatorium s. c. Mieczysław Jędruszczak & Barbara Jędruszczak
Okna i Drzwi z PCW i Aluminium Wiśniewski, Kościański sp. j.
P. H. U. P. „Poldrób” sp. z o.o.
P. P. H. TINA W. K. B. J. Michałowscy sp. j.
P. P. H. U. Jaślikowscy sp. j.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Petro – Trans s. c. Łukasz Leszczyński, Tomasz Leszczyński
Petroestry sp. z o.o.
PHU Agnieszka Przybylska Pracownia Cukiernictwa Artystycznego „Jaś – Min”
PHU Mal-Lak
PHU Słomowicz
PHU „Grodex” Janusz Grodzki
PHU „Kojer” Maciej Kujawa
PHU „Tadex” Tadeusz Miękiszak
PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp. k. (do 2008r. - PHUP Andrzej Szeszycki)
Pietrak Hotel sp. j.
Planasa Polska sp. z o.o.
PPH Stefan Rurek
PPHU International Petrus A. G. Ubachs
Pracownia Cukiernicza - Andrzej Kostenski
PRI Real - Bud sp. z o.o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe „Henbud” Henryk Kaczor
Przedsiębiorstwo Handlowe Jubiler
Przedsiębiorstwo Handlowe „Rolmasz” Robert Hawrot & Jacek Mierzejewski & Kazimierz Stachowiak sp. j.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom”(Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej „PIS” sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Kapitałowo-Inwestycyjne „Chrobry” sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Trapex” S. A.
PUH „WODKAN” Tadeusz Szustek
Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska „Rolmlecz”, Zakład Mleczarski w Gnieźnie
Roltech Sławomir Kaczor
Rzeźnictwo i wędliniarstwo Leszek Michalak
Salon drzwi „NIKI”
Secura - Security Monitoring Wiesław Bartkowiak, Wiesław Święcichowski sp. j.
Sklep mięsny „Prosiak”
Skład Materiałów Budowlanych i Opału „BOL-ANN” A.T.M. Stelmaszykowie sp. j.
Sobieski Trade sp. z o.o. (do 25.07.2006r. - Alco Pegro sp. z o.o.)
Sofex Mirosław Gąsior sp. j.
Spółdzielnia „Dozór”
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
Stolarstwo Mikołajczak Andrzej Mikołajczak
Studio Urody Karolina Wojtasińska
Symix
Tkanex - Małgorzata Stróżyk
Truck Serwis Jarosław Szoszorek
Twoja Przestrzeń Paulina Andrzejewska
UNIREM Adam Suchorski
Vetra sp. z o.o.
White Taste Michał Siudziński
Wyroby garmażeryjne, catering „Koniczynka” Lidia Nitka
Z. P. H. U. „Zet-Be”
Z. P. U. EWELIN
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
Zakład Ogólnobudowlany Henryk Ignasiak
Zakład Ogólnobudowlany „Kos-Bud” Andrzej Kostrzewski
Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo - Tech” sp. z o. o.
Zakłady Chemiczne GAMIX s. c. Barbara Grajek, Wojciech Grajek
Zielona Fabryka Małgorzata Pełczyńska
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 103858
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO