Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 16 lipiec 2019
orzel

Nagrodzono 23 firmy z terenu powiatu gnieźnieńskiego

Powrót
„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017” Podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się w sobotę, 20 maja br. w auli I LO w Gnieźnie, podano wyniki 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” za lata 2015-2017. Nagrody trafiły do przedsiębiorców startujących we wszystkich 8 kategoriach konkursowych.

Po raz 4. w historii konkursu zostały również wręczone złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości.

Decyzją kapituły w tegorocznej edycji konkursu zostały nagrodzone 23 firmy, spośród niemal 150 nominowanych podmiotów gospodarczych z terenu powiatu. Laureaci konkursu reprezentują 7 z 10 gmin powiatu, z czego 11 firm jest zlokalizowanych na terenie Gniezna, a aż 12 poza jego granicami. Po raz pierwszy w historii konkursu została nagrodzona firma z gminy Mieleszyn. Tym samym, wszystkie gminy powiatu gnieźnieńskiego mogą pochwalić się tym, że mają na swoim terenie laureatów tego prestiżowego konkursu.

W sumie nagrodzone firmy zatrudniają ponad 470 osób. 14 z nich poddało się ocenie konkursowej pierwszy raz w dotychczasowej swojej działalności. Dla 6 podmiotów był to ponowny udział w konkursie, a 3 przedsiębiorstwa poddały się ocenie po raz trzeci lub więcej.

Warunkiem udziału w przedsięwzięciu było spełnienie kryteriów uczestnictwa szczegółowo określonych w regulaminie. Weryfikacji i oceny firm podjęła się 16 – osobowa kapituła składająca się z przedstawicieli organizatorów, wiodących banków, instytucji otoczenia biznesu oraz złotych laureatów. Nad pracą kapituły czuwali patroni honorowi konkursu – Starosta Gnieźnieński i Starszy Cechu.

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to konkurs z ugruntowaną już marką na terenie powiatu gnieźnieńskiego, ale również i poza jego granicami. Jest on w sposób nieprzerwany organizowany od 2001 roku, od 2003 roku z trybie co 2 lata. Organizatorami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.
Sponsorem generalnym 9. edycji konkursu był PKO Bank Polski.

Poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” za lata 2015-2017:

debiut gospodarczy:

  • Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.), ul. Moniuszki 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Manufaktura tortów i ciast (Handel i Usługi Katarzyna Bruch), ul. Małachowo - Wierzbiczany 38d, 62-230 Witkowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

mikroprzedsiębiorstwo:

  • Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel, ul. Młodzieży Polskiej 27, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.), ul. Artyleryjska 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks, ul. Łubieńskiego 8/1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz, ul. Roosevelta 120, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

małe przedsiębiorstwo:

  • Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j. , ul. Roosevelta 114, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o., ul. Żwirki i Wigury 15, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski), Cielimowo, ul. Gnieźnieńska 11, 62-220 Niechanowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz, ul. Roosevelta 114, 62-200 Gniezno – nagroda: Nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

średnie przedsiębiorstwo:

  • Complet Chmielewscy sp. j., Myślęcin 4a, 62-260 Łubowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

inwestor:

  • Modro sp. z o. o., ul. Wrzesińska 196, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Alfatex sp. z o. o., Cielimowo, ul. Klonowa 2, 62-220 Niechanowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Roltech Sławomir Kaczor, ul. Czerniejewska 6, 62-270 Kłecko – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Chem-Glas sp. z o. o. sp. k., Skiereszewo 19A, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk, Goślinowo, ul. Szałwiowa 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

innowator:

  • P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska, ul. Leśna 12, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • P. P. H. U. Lismar sp. z o. o., Rzegnowo 4b, 62-260 Łubowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza, ul. Jałowcowa 16, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

eksporter:

  • P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska, Mieleszyn 116, 62-212 Mieleszyn – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior, Piekary, ul. Poziomkowa 32, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

lider ekologii:

  • Inter-Lers sp. z o. o., ul. Czarnieckiego 8, 62-270 Kłecko – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok, Jankowo Dolne 48A, 62-200 Gniezno – nagroda: Nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”.

W 9. edycji konkursu wyróżniono 23 firmy

 Gala finałowa 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
Galę poprowadził Radosław Gaca. Uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik, a duet: Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc zadbał o dobrą atmosferę

 Radosław Gaca – prowadzący galę finałową 9. edycji konkursu  Galę poprowadził Radosław Gaca, a uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik  Zespół Coolik
 Zespół Coolik  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc
Oficjalnego otwarcia gali finałowej dokonali Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki
Sponsorem generalnym 9. edycji konkursu był PKO Bank Polski

 PKO Bank Polski
 Tomasz Frąckowiak – Dyrektor Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu PKO Banku Polskiego
W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie

 Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie
Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski

 Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski
W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz toast na cześć laureatów

 Wspólne zdjęcie laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”, organizatorów przedsięwzięcia oraz członków kapituły  Toast na cześć laureatów


fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101656
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO