Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 19 czerwiec 2018
orzel

Nowa siedziba firmy Complet

Powrót
Complet Chmielewscy sp. j.
W dniu 17 marca odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby firmy Complet Chmielewscy sp. jawna, podwójnego laureata konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” VII i VIII edycji.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1989 roku, dotychczas na terenie Gniezna, a od ubiegłego roku firma przeniosła zakład produkcyjny do miejscowości Myślęcin.

Complet Chmielewscy spółka jawna to firma rodzinna, zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych. Spółka zatrudnia prawie 90 osób, a wytwarzane produkty trafiają niemal w 100% na rynki zbytu w całej Europie, do Izraela, a także do USA. Nowa siedziba firmy zajmuje powierzchnię ok. 5 300 m2, na działce o powierzchni 3,5 ha. Nowy zakład jest wyposażony w nowoczesne linie produkcyjne, spełnia najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Priorytetami działania spółki jest wysoka jakość produktu, nowoczesny design, samowystarczalność, dbałość o pracownika i jego miejsce pracy oraz satysfakcjonujące zarobki. Przedsiębiorstwo opiera produkcję na własnych projektach i pod własnym szyldem. W celu kreowanie świadomości europejskich odbiorców co do wysokiej jakości mebli wytwarzanych na rynku polskim, Complet współpracuje wyłącznie z kontrahentami, którzy świadomie informują o kraju i miejscu pochodzenia produktu. Właściciele firmy zgodnie przyznają: „Dokładamy cegiełkę do budowania polskiej marki. Naszymi atutami jest wysoka jakość za rozsądne pieniądze, ale i ciekawe wzornictwo”.

Od 2005 roku firma Complet Chmielewscy sp. jawna odnotowuje systematyczny rozwój, czego potwierdzeniem są liczne nagrody. Przedsiębiorstwo jest m.in. dwukrotnym laureatem konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”, trzykrotnym zdobywcą „Gazeli Biznesu”, czy też zdobywcą prestiżowego wyróżnienia „Diamenty Forbesa”. W roku 2013 została uruchomiona firma – córka, która wygenerowała dodatkowe zatrudnienie dla około 30 osób. Rok później, ruszyła budowa nowego zakładu, która została zakończona w 2016 roku. Co ważne, spółka ma skonkretyzowane plany na przyszłość, zarówno pod względem kolejnych inwestycji, czy też dalszego zwiększenia zatrudnienia.

Przemysł meblarski to wiodąca branża polskiej gospodarki. Polska jest szóstym producentem i czwartym eksporterem mebli na świecie. Najwięcej firm produkujących meble zarejestrowanych jest w Wielkopolsce – stanowią one 14,7% ogółu firm meblarskich w Polsce. Branża meblarska oraz wyposażenia wnętrz jest jedną z inteligentnych specjalizacji naszego regionu. Innymi słowy, branża meblarska jest uznana w Wielkopolsce za tą, którą warto wspierać, która ma szansę konkurować na rynkach międzynarodowych. Warto podkreślić, że przemysł meblarski jest również jednym z lepiej działających na terenie powiatu gnieźnieńskiego.


 Nowa siedziba firmy Complet Chmielewscy sp. j.  Nowa siedziba firmy Complet Chmielewscy sp. j.  Nowa siedziba firmy Complet Chmielewscy sp. j.
 Nowa siedziba firmy Complet Chmielewscy sp. j.  Nowa siedziba firmy Complet Chmielewscy sp. j.
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 61992
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno