Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Środa, 17 lipiec 2019
orzel

Pierwsze posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”

Powrót
Patroni konkursu: Beata Tarczyńska - Starosta Gnieźnieński i Stefan Pokładecki - Starszy Cechu
We wtorek, 13 grudnia 2016 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” 2015-2017.

To zaszczytne gremium tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa – oddział Gniezno, Federacja Konsumentów w Gnieźnie oraz kilku wiodących banków mających swoje placówki w Gnieźnie, a także złoci laureaci konkursu, czyli trzykrotni zdobywcy najwyższych laurów w trzech różnych kategoriach w dotychczasowych ośmiu edycjach konkursu.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele kapituły odebrali z rąk patronów przedsięwzięcia: Starosty Gnieźnieńskiego – Beaty Tarczyńskiej i Starszego Cechu – Stefana Pokładeckiego, okolicznościowe akty nominacji, a następnie dyskutowali nad zapisami regulaminu konkursu i harmonogramem prac kapituły.

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” jest adresowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu powiatu gnieźnieńskiego, a jego celem jest promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. W bieżącej edycji przedsięwzięcia zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 20 stycznia 2017 roku. Następnie kapituła dokona weryfikacji wszystkich kandydatur, a w dalszym etapie również formularzy wypełnionych przez zainteresowane firmy. W marcu i kwietniu odbędą się wizytacje w siedzibach firm ubiegających się o nagrody. Zwieńczeniem konkursu będzie gala finałowa połączona z balem laureatów i zaplanowana na sobotę, 20 maja 2017 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.

Przedsiębiorców z terenu powiatu gnieźnieńskiego serdecznie zachęcamy do udziału w aktualnej odsłonie przedsięwzięcia!

Bieżące informacje o konkursie są dostępne na stronie www.orzelprzedsiebiorczosci.pl.


Plik do pobrania

Regulamin konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"


 Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Wręczenie aktu powołania na członka kapituły konkursu Agnieszce Stankiewicz  Wręczenie aktu powołania na członka kapituły konkursu Waldemarowi Serockiemu  Wręczenie aktu powołania na członka kapituły konkursu Włodzimierzowi Bobkiewiczowi
SPONSOR GENERALNY IX EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI


fot. archiwum Inter-Lers sp. z o. o.

 

Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101685
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO