Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 19 czerwiec 2018
orzel

Przeżyjmy to jeszcze raz …

Powrót
 VIII edycja konkursu Rok temu poznaliśmy laureatów VIII edycji konkursu
„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. W sobotę, 18 kwietnia 2015r. nagrodzonych zostało 19 firm: 17 uhonorowano najwyższym laurem – statuetką i tytułem „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”,

a 2 podmioty uzyskały Nominację do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”. Ponadto, 2 firmom: Henbud z Kłecka i Adriano z Gniezna, jako potrójnym laureatom w dotychczasowej historii konkursu (zdobywcom trzech statuetek Orła), został przyznany zaszczytny tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.

W przedsięwzięciu, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyli również członkowie zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, zarząd Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, członkowie kapituły konkursu, a także przedstawiciele sponsora generalnego konkursu PKO Banku Polskiego oraz zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming. Uroczystą galę finałową połączoną z balem laureatów w auli I Liceum Ogólnokształcącego muzycznie uświetnił znany gnieźnieński zespół Coolik.

Więcej o wydarzeniu sprzed roku można przeczytać w artykule: Znamy laureatów VIII edycji powiatowego konkursu gospodarczego, a poniżej prezentujemy reportaż z gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”.




pko logo

SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 61992
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno