Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 19 czerwiec 2018
orzel

Kolejne Orły Hitami Wielkopolski!

Powrót
Spotkanie Starosty Gnieźnieńskiego i Wicestarosty Gnieźnieńskiego z laureatami konkursu Uroczysta gala podsumowująca XXI. edycję konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu” odbyła się w dniu 21 lutego 2016r. w auli UAM w Poznaniu. Podczas uroczystości wręczono laury podmiotom, które zostały zarekomendowane i zweryfikowane przez kapitułę konkursu.

Swoją obecnością uroczystość uświetniły władze wojewódzkie obu regionów. Atrakcją wieczoru był występ wokalistki Moniki Kuszyńskiej. Wśród wyróżnionych znalazły się również firmy z powiatu gnieźnieńskiego, w tym laureaci powiatowego konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”:
  1. AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia Anna Drejza z siedzibą w Gnieźnie (HIT 2015, za: jakość obsługi podmiotów w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac, a także szeroko pojęte w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej);
  2. Biuro Rachunkowe „Profit” Magdalena Bosacka z siedzibą w Gnieźnie (Rubinowy HIT 2015, za: kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie uwzględniające najnowocześniejsze rozwiązania i technologie informatyczne do obsługi klientów w zakresie obsługi dokumentacji finansowej, pracowniczej oraz doradztwa gospodarczego);
  3. Centrum Finansowo-Doradcze „FINexpert” sp. z o. o. z siedzibą w Gnieźnie (Rubinowy HIT 2015 z gwiazdą, za: punkt wsparcia przedsiębiorców, kompleksowe doradztwo dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie zakładania działalności i rachunkowości kadr i płac, a także usług finansowych).
Ponadto, Kryształowym HIT-em 2015, za zaprojektowanie, opatentowanie oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań do seryjnej produkcji wyrobów stosowanych w instytucjach wodociągowych i przeciwpożarowych wyróżniono firmę Lismar sp. z o. o. z siedzibą w Rzegnowie. Natomiast po raz siódmy z rzędu, HIT-em Promocji Regionu uhonorowano Powiat Gnieźnieński.

Gratulacje laureatom osobiście złożyli: Starosta Gnieźnieński Beata Tarczyńska oraz Wicestarosta Jerzy Berlik, podczas spotkania, które odbyło się w środę, 24 lutego 2016r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

 Spotkanie Starosty Gnieźnieńskiego i Wicestarosty Gnieźnieńskiego z laureatami konkursu  Akt nadania tytułu HIT 2015 dla firmy AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia Anna Drejza  Gratulacje od Starosty Gnieźnieńskiego odbiera Anna Drejza (AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia)
 Gratulacje od Starosty Gnieźnieńskiego odbiera Marcin Stawski (P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.)  Gratulacje od Starosty Gnieźnieńskiego odbiera Magdalena Bosacka (Biuro Rachunkowe  Gratulacje od Wicestarosty Gnieźnieńskiego odbiera Michał Kałuża (Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.)
 Gratulacje od Wicestarosty Gnieźnieńskiego odbiera Magdalena Bosacka (Biuro Rachunkowe  Anna Drejza - właścicielka firmy AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia  Marcin Stawski - właściciel firmy P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 61992
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno