Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 22 październik 2019
orzel

Statystyka

Powrót
W dotychczasowych dziesięciu edycjach konkursu wyróżnione zostały 148 firmy. 105 z nich wzięło udział w konkursie tylko raz, natomiast z pozostałych 43 przedsiębiorstw: 27 uczestniczyło w przedsięwzięciu dwukrotnie, 10 – trzykrotnie, 5 - czterokrotnie, a jedna – Inter-Lers sp. z o. o. z siedzibą w Kłecku, poddała się ocenie aż pięć razy.  

Najliczniejszą edycją była czwarta odsłona konkursu, za lata 2005-2007, kiedy to wyróżniono 28 firm. Natomiast najmniej podmiotów, po 17, zostało nagodzonych w II i III edycji przedsięwzięcia. Ze względu na kategorię konkursową, najwięcej nagród zostało przyznanych w kategorii małe przedsiębiorstwo – 42, natomiast tylko 8 przedsiębiorstw: 

  • Futurat (obecnie: Interma Trade S. A.),
  • Sofex Mirosław Gąsior sp. j.,
  • Planasa Polska sp. z o.o.,
  • Complet Chmielewscy sp. j.,
  • P.P.H.U. Liwma Art Emilia Rychwalska,
  • Gabis s.c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior,
  • Bovelli Bedding sp. z o. o.
  • Modro sp. z o. o.,

doceniono jako eksporterów. 

Przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie zostały nagrodzone łącznie 230 razy, w tym w 144 przypadkach najwyższym laurem – statuetką „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”, a czternastokrotnie – prestiżowym tytułem „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Najwięcej statuetek przyznano w VII edycji konkursu – 22, i otrzymało ją 100% firm biorących udział w przedsięwzięciu.

„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” – statystyka
 
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 105661
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO