Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Poniedziałek, 16 lipiec 2018
orzel

Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 20 maja 2011r.

Powrót
Pięciu Złotym Orłom Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości laury wręczyli: Dariusz Pilak – Starosta Gnieźnieński, Robert Andrzejewski – Wicestarosta Gnieźnieński, Alina Kujawska-Matanda – członek zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, Cechmistrz Stefan Pokładecki oraz Podstarszy Cechu – Henryk Kaczor.

Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 67028
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno