Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Piątek, 26 kwiecień 2019
orzel

Kapituła

Powrót
Kapitułę konkursu tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych, wiodących banków oraz laureaci konkursu – zdobywcy prestiżowego tytułu „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.

W X edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019” trudu oceny firm z powiatu gnieźnieńskiego i wyboru lokalnych liderów przedsiębiorczości podjęli się:

  1. Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie,
  2. Agnieszka Rzempała–Chmielewska – p. o. Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie,
  3. Magdalena Walczak – Zastępca Kierownika Inspektoratu ZUS w Gnieźnie
  4. Henryk Bartkowski – Prezes Wielkopolskiej Izby Gospodarczej,
  5. Włodzimierz Bobkiewicz – Prezes Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddział Gniezno,
  6. Jerzy Koczan – p.o. Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie,
  7. Waldemar Serocki – Prezes Federacji Konsumentów w Gnieźnie,
  8. Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie,
  9. Robert Smelkowski – Dyrektor Banku PKO BP S.A. – oddział w Gnieźnie,
  10. Sławomir Stróżyk – Dyrektor Regionu Santander Bank Polska S.A. – oddział w Gnieźnie,
  11. Zygmunt Pirogowicz – wieloletni członek kapituły konkursu,
  12. Małgorzata Mikołajczak – Stolarstwo Mikołajczak A. Mikołajczak – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  13. Robert Chmielewski – Complet Chmielewscy sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  14. Krzysztof Gawrecki - Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium” - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  15. Henryk Kaczor – Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe „Henbud” – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  16. Michał Kałuża – Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o.o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  17. Robert Pawlikowski – Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo-Tech” sp. z o. o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  18. Wiesław Święcichowski – „Secura-Security” Monitoring W. Bartkowiak, W.Święcichowski sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  19. Jan Walczak – HAWA sp. z o.o. - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
Inauguracja X edycji konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”

 Patroni konkursu: Piotr Gruszczyński – Starosta Gnieźnieński i Stefan Pokładecki – Starszy Cechu  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 96331
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO