Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 16 lipiec 2019
orzel

IX EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015-2017

Powrót
W 9. edycji konkursu wyróżniono 23 firmy

 Gala finałowa 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
Galę poprowadził Radosław Gaca. Uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik, a duet: Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc zadbał o dobrą atmosferę

 Radosław Gaca – prowadzący galę finałową 9. edycji konkursu  Galę poprowadził Radosław Gaca, a uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik  Zespół Coolik
 Zespół Coolik  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc
Oficjalnego otwarcia gali finałowej dokonali Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki
Sponsorem generalnym 9. edycji konkursu był PKO Bank Polski

 PKO Bank Polski
 Tomasz Frąckowiak – Dyrektor Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu PKO Banku Polskiego
W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie

 Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie
Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski

 Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski
W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz toast na cześć laureatów

 Wspólne zdjęcie laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”, organizatorów przedsięwzięcia oraz członków kapituły  Toast na cześć laureatów


fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101657
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO