Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Środa, 17 lipiec 2019
orzel

Gala finałowa VIII edycji konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015"

Powrót
W VIII edycji konkursu w 6 kategoriach wyróżniono 19 firm

 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”
 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”
 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”


Galę prowadzili: Radosław Gaca i Rafał Muniak, a o oprawę muzyczną zadbał zespół Coolik

 Galę prowadzili: Radosław Gaca i Rafał Muniak  O oprawę muzyczną zadbał zespół Coolik


Patronami honorowymi konkursu byli: Starosta Gnieźnieńki Beata Tarczyńska i Starszy Cechu Stefan Pokładecki

 Patronami honorowymi konkursu byli: Starosta Gnieźnieńki Beata Tarczyńska i Starszy Cechu Stefan Pokładecki  Patron honorowy konkursu – Starosta Gnieźnieński Beata Tarczyńska  Patron honorowy konkursu – Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie – Stefan Pokładecki


Sponsorem generalnym konkursu był PKO Bank Polski


Sponsorem generalnym konkursu był PKO Bank Polski


 Pan Robert Smelkowski - Dyrektor ds. Sprzedaży Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu PKO Banku Polskiego


Kapitułę konkursu tworzyli przedstawiciele: organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych oraz „Złotych Orłów Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”

 Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”


Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming: Detlef Gaertner - Wicestarosta oraz Siegmund Trebschuh - Dyrektor Wydziału ds. Promocji Gospodarczej

 Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming: Detlef Gaertner - Wicestarosta oraz Siegmund Trebschuh - Dyrektor Wydziału ds. Promocji Gospodarczej


W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski

 Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski


Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

 Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie


W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu

 Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu
 Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu


Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

 Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
 Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie


Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz toast na cześć laureatów

 Wspólne zdjęcie laureatów VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”, patronów konkursu oraz członków kapituły  Toast na cześć laureatów


fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101685
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO