Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Środa, 18 wrzesień 2019
orzel

Złote Orły

Powrót
Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w VI edycji konkursu gospodarczego, odbywającego się za lata 2009-2011. Owcześni patroni przedsięwzięcia: Starosta Gnieźnieński Diariusz Pilak i Cechmistrz Stefan Pokladecki oraz członkowie kapituły:
  1. Agnieszka Rzempała – Chmielewska – Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju gnieźnieńskiego starostwa,
  2. Anna Wegner – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie,
  3. Małgorzata Matczak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie,
  4. Juliusz Trojanowski – Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.,
  5. Waldemar Serocki – Prezes Federacji Konsumentów w Gnieźnie,
  6. Mariusz Jaroniewski – Kierownik Inspektoratu ZUS w Gnieźnie,
  7. Sławomir Jakubowski – Zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Gnieźnie,
  8. Eugeniusz Jasiński – Dyrektor Banku BPH S.A – oddział w Gnieźnie,
  9. Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor Banku PKO BP S.A. – oddział w Gnieźnie,  
postanowili dodatkowo uhonorować firmy, które w całej historii konkursu trzykrotnie, w trzech różnych kategoriach, zdobyli najwyższe laury – statuetkę „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Uzyskanie tego zaszczytnego tytułu powoduje, że firma nie może brać udziału w kolejnych edycjach konkursu, ale może uczestniczyć w pracach kapituły – nie być ocenianym, a oceniać innych.

„Złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to firmy z już ugruntowaną pozycją na rynku, ale jednocześnie ciągle dążące do rozwoju poprzez podnoszenie jakości oferowanych towarów i usług. Laureaci „Złotego Orła” to przedsiębiorstwa posiadające szerokie grono wiernych klientów, ale równocześnie stale podejmujące działania w celu zwiększenia liczby odbiorców. Poza tym, nastawione są nie tylko na zysk, ale również angażują się społecznie. „Złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to ambasadorzy konkursu wśród lokalnych przedsiębiorców i powiatu gnieźnieńskiego na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Dotychczas zaszczytny tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” zdobyli:
  1. w VI edycji konkursu:
    Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 20 maja 2011r.

  2. w VII edycji konkursu:
    Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 13 kwietnia 2013r.

  3. w VIII edycji konkursu:
    Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 18 kwietnia 2015r.

  4. w IX edycji konkursu:
    Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 20 maja 2017 r.

  5. w X edycji konkursu:
    Zdjęcia z wręczenia certyfikatów „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” podczas gali finałowej konkursu w dniu 8 czerwca 2019 r.
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 104980
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO