Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Poniedziałek, 18 grudzień 2017
orzel

Laureaci

AD Consulting Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze i Finansowe, Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Adriano Olgierd Konieczny
Agencja Reklamowa „Idea Plus”
Agro-Estetyka
Alfatex sp. z o. o.
Altom sp. z o.o. sp. k.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Apteka „Przy Łubieńskiego”
Armon Bis Monika Koronka
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Auto Elektronika „Artom”
Auto Sanok Stefan Sanok
Auto Szałek Serwis - Jerzy Szałek
Biuro Podróży Soltur
Biuro Rachunkowe „Profit” Magdalena Bosacka
Bosch Service Iwona Czerniak
Bowling - Sokół Ewa Ciesielska
Briju S. A. (do 2011r. - Futurat)
Cargill Poland sp. z o.o. (do 2007r. – LNB Poland sp. z o.o.)
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
DUKE Technika Kuchenna Tomasz Kotecki
Eko-Okna s. c. Mariusz Szynkowski & Paweł Andrzejewski
Elgas-Motors
English 4U Dariusz Witkowski
Expectum
FGP Polska sp. z o.o.
FHU Hurt-Detal „Fabiszak” Józef Fabiszak
FibroTel Hubert Jung
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Firma Macioszek sp. j. (do 2003r. – Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Macioszek)
Firma Ogólnobudowlana „Dekbud” Wojciech Jerzakowski
Firma Pełczyński
Firma Rubel s. c. Agata Stalica, Wojciech Stalica
Firma Szymański - Kamil Szymański
Firma Tomasz Słomiański
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium” (do 31.12.2011r. – Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium”)
Gościniec w Dolinie - Beata Lewandowska
Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Kozanecki
Gospodarstwo Rolne Robert Neneman
Gospodarstwo Rolne Władysław Pietrzak
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo sp. z o.o.
Grupa Producentów Warzyw „Chrobry” (do 2006r. - Zrzeszenie Producentów Upraw Ogrodniczych „Polanie”)
HAWA sp. z o.o. (do 31.05.2012r. - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HAWA” Jan Walczak)
Hertom - Tomasz Herman
HiFi Exclusive
Hotel i Restauracja Atelier (do 2009r. – „Pod Piątką” Ewa Kamyszek)
Hotel i restauracja „W starej kamienicy” (Z.P.H.U. „TOM-KIL”)
Hotel Victoria
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o.o.
IT Pro Solutions Damian Sobczak
J. W. R. Pankowscy sp. j.
Językowa Szkoła Podstawowa Prymus
Jutar sp. j.
K2 Ogrody
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
Konsorcjum Budowlane KB Anbud*
Konstruktor sp. z o.o.
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Leader School Leszek Łukasik
Lech-Pol Dystrybucja sp. z o.o.
M. B. Ogrody Beata Szczepańska
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Marszał sp. z o. o. sp. k.
Media Lokalne Karol Soberski
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
NZOZ Ambulatorium s. c. Mieczysław Jędruszczak & Barbara Jędruszczak
Okna i Drzwi z PCW i Aluminium Wiśniewski, Kościański sp. j.
P. H. U. P. „Poldrób” sp. z o.o.
P. P. H. TINA W. K. B. J. Michałowscy sp. j.
P. P. H. U. Jaślikowscy sp. j.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Petro – Trans s. c. Łukasz Leszczyński, Tomasz Leszczyński
Petroestry sp. z o.o.
PHU Agnieszka Przybylska Pracownia Cukiernictwa Artystycznego „Jaś – Min”
PHU Mal-Lak
PHU Słomowicz
PHU „Grodex” Janusz Grodzki
PHU „Kojer” Maciej Kujawa
PHU „Tadex” Tadeusz Miękiszak
PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp. k. (do 2008r. - PHUP Andrzej Szeszycki)
Pietrak Hotel sp. j.
Planasa Polska sp. z o.o.
PPH Stefan Rurek
PPHU International Petrus A. G. Ubachs
Pracownia Cukiernicza - Andrzej Kostenski
PRI Real - Bud sp. z o.o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe „Henbud” Henryk Kaczor
Przedsiębiorstwo Handlowe Jubiler
Przedsiębiorstwo Handlowe „Rolmasz” Robert Hawrot & Jacek Mierzejewski & Kazimierz Stachowiak sp. j.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom”(Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej „PIS” sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Kapitałowo-Inwestycyjne „Chrobry” sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Trapex” S. A.
PUH „WODKAN” Tadeusz Szustek
Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska „Rolmlecz”, Zakład Mleczarski w Gnieźnie
Roltech Sławomir Kaczor
Rzeźnictwo i wędliniarstwo Leszek Michalak
Salon drzwi „NIKI”
Secura - Security Monitoring Wiesław Bartkowiak, Wiesław Święcichowski sp. j.
Sklep mięsny „Prosiak”
Skład Materiałów Budowlanych i Opału „BOL-ANN” A.T.M. Stelmaszykowie sp. j.
Sobieski Trade sp. z o.o. (do 25.07.2006r. - Alco Pegro sp. z o.o.)
Sofex Mirosław Gąsior sp. j.
Spółdzielnia „Dozór”
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
Stolarstwo Mikołajczak Andrzej Mikołajczak
Studio Urody Karolina Wojtasińska
Symix
Tkanex - Małgorzata Stróżyk
Truck Serwis Jarosław Szoszorek
Twoja Przestrzeń Paulina Andrzejewska
UNIREM Adam Suchorski
Vetra sp. z o.o.
White Taste Michał Siudziński
Wyroby garmażeryjne, catering „Koniczynka” Lidia Nitka
Z. P. H. U. „Zet-Be”
Z. P. U. EWELIN
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
Zakład Ogólnobudowlany Henryk Ignasiak
Zakład Ogólnobudowlany „Kos-Bud” Andrzej Kostrzewski
Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo - Tech” sp. z o. o.
Zakłady Chemiczne GAMIX s. c. Barbara Grajek, Wojciech Grajek
Zielona Fabryka Małgorzata Pełczyńska
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 39250
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno