Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Poniedziałek, 18 grudzień 2017
orzel

Nagrodzono 23 firmy z terenu powiatu gnieźnieńskiego

Powrót
„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017” Podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się w sobotę, 20 maja br. w auli I LO w Gnieźnie, podano wyniki 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” za lata 2015-2017. Nagrody trafiły do przedsiębiorców startujących we wszystkich 8 kategoriach konkursowych.

Po raz 4. w historii konkursu zostały również wręczone złote Orły Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości.

Decyzją kapituły w tegorocznej edycji konkursu zostały nagrodzone 23 firmy, spośród niemal 150 nominowanych podmiotów gospodarczych z terenu powiatu. Laureaci konkursu reprezentują 7 z 10 gmin powiatu, z czego 11 firm jest zlokalizowanych na terenie Gniezna, a aż 12 poza jego granicami. Po raz pierwszy w historii konkursu została nagrodzona firma z gminy Mieleszyn. Tym samym, wszystkie gminy powiatu gnieźnieńskiego mogą pochwalić się tym, że mają na swoim terenie laureatów tego prestiżowego konkursu.

W sumie nagrodzone firmy zatrudniają ponad 470 osób. 14 z nich poddało się ocenie konkursowej pierwszy raz w dotychczasowej swojej działalności. Dla 6 podmiotów był to ponowny udział w konkursie, a 3 przedsiębiorstwa poddały się ocenie po raz trzeci lub więcej.

Warunkiem udziału w przedsięwzięciu było spełnienie kryteriów uczestnictwa szczegółowo określonych w regulaminie. Weryfikacji i oceny firm podjęła się 16 – osobowa kapituła składająca się z przedstawicieli organizatorów, wiodących banków, instytucji otoczenia biznesu oraz złotych laureatów. Nad pracą kapituły czuwali patroni honorowi konkursu – Starosta Gnieźnieński i Starszy Cechu.

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to konkurs z ugruntowaną już marką na terenie powiatu gnieźnieńskiego, ale również i poza jego granicami. Jest on w sposób nieprzerwany organizowany od 2001 roku, od 2003 roku z trybie co 2 lata. Organizatorami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.
Sponsorem generalnym 9. edycji konkursu był PKO Bank Polski.

Poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” za lata 2015-2017:

debiut gospodarczy:

  • Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.), ul. Moniuszki 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Manufaktura tortów i ciast (Handel i Usługi Katarzyna Bruch), ul. Witosa 11, 62-230 Witkowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

mikroprzedsiębiorstwo:

  • Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel, ul. Młodzieży Polskiej 27, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.), ul. Artyleryjska 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks, ul. Łubieńskiego 8/1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz, ul. Roosevelta 120, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

małe przedsiębiorstwo:

  • Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j. , ul. Roosevelta 114, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o., ul. Żwirki i Wigury 15, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski), Cielimowo, ul. Gnieźnieńska 11, 62-220 Niechanowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz, ul. Roosevelta 114, 62-200 Gniezno – nagroda: Nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

średnie przedsiębiorstwo:

  • Complet Chmielewscy sp. j., Myślęcin 4a, 62-260 Łubowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

inwestor:

  • Modro sp. z o. o., ul. Wrzesińska 196, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Alfatex sp. z o. o., Cielimowo, ul. Klonowa 2, 62-220 Niechanowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Roltech Sławomir Kaczor, ul. Czerniejewska 6, 62-270 Kłecko – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Chem-Glas sp. z o. o. sp. k., Skiereszewo 19A, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk, Goślinowo, ul. Szałwiowa 1, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

innowator:

  • P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska, ul. Leśna 12, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • P. P. H. U. Lismar sp. z o. o., Rzegnowo 4b, 62-260 Łubowo – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza, ul. Jałowcowa 16, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

eksporter:

  • P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska, Mieleszyn 116, 62-212 Mieleszyn – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior, Piekary, ul. Poziomkowa 32, 62-200 Gniezno – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,

lider ekologii:

  • Inter-Lers sp. z o. o., ul. Czarnieckiego 8, 62-270 Kłecko – nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”,
  • Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok, Jankowo Dolne 48A, 62-200 Gniezno – nagroda: Nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”.

W 9. edycji konkursu wyróżniono 23 firmy

 Gala finałowa 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
 Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”  Uczestnicy gali finałowej 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”
Galę poprowadził Radosław Gaca. Uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik, a duet: Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc zadbał o dobrą atmosferę

 Radosław Gaca – prowadzący galę finałową 9. edycji konkursu  Galę poprowadził Radosław Gaca, a uroczystość muzycznie uświetnił zespół Coolik  Zespół Coolik
 Zespół Coolik  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc  Andrzej Malicki i Bogdan Ferenc
Oficjalnego otwarcia gali finałowej dokonali Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki  Wicestarosta Gnieźnieński Jerzy Berlik i Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie Stefan Pokładecki
Sponsorem generalnym 9. edycji konkursu był PKO Bank Polski

 PKO Bank Polski
 Tomasz Frąckowiak – Dyrektor Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu PKO Banku Polskiego
W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawił Robert Pawlikowski – Wiceprezes spółki Energo-Tech (złoty laureat konkursu), a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał członek zarządu Hawa sp. z o.o. (złoty laureat konkursu) - Jan Walczak, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła zaprezentowała werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Sekretarz gnieźnieńskiego oddziału Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Włodzimierz Bobkiewicz, a nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie

 Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie  Inwestorom nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego i Henryk Kaczor - Podstarszy Cechu, a werdykt kapituły odczytał Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie
Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski

 Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii innowator zaprezentowała Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Maria Suplicka i Podstarszy Cechu - Eugeniusz Pawlikowski
W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor

 W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor  W kategorii eksporter werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Igliński i Podstarszy Cechu Henryk Kaczor
Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu

 Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu  Sławomir Stróżyk – Dyrektor BZ WBK w Gnieźnie odczytał werdykt kapituły w kategorii lider ekologii. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Maria Suplicka – Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Eugeniusz Pawlikowski – Podstarszy Cechu
Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik i Cechmistrz Stefan Pokładecki
Wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz toast na cześć laureatów

 Wspólne zdjęcie laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”, organizatorów przedsięwzięcia oraz członków kapituły  Toast na cześć laureatów


fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 39247
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno