Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Piątek, 23 luty 2018
orzel

Prezentacja ostatniej grupy laureatów VIII edycji konkursu – inwestorów

Powrót
W dobiegającej już końca, VIII edycji powiatowego konkursu promującego najlepsze firmy z terenu powiatu gnieźnieńskiego, spośród blisko 100 zgłoszonych podmiotów gospodarczych doceniono 19 w sześciu kategoriach konkursowych.
Firmy ubiegające się o nagrodę w kategorii inwestor winny, zgodnie z regulaminem konkursu, m. in.: dokonać, w okresie ostatnich dwóch lat, inwestycji kapitałowej, produkcyjnej lub innego przedsięwzięcia inwestycyjnego o charakterze infrastrukturalnym mającego na celu rozwój dotychczas funkcjonującej firmy oraz zwiększyć zakres świadczonych usług lub produkowanych przez siebie wyrobów lub/i zwiększyć poziom zatrudnienia w firmie w związku z dokonaną inwestycją.

Po zwizytowaniu, przez przedstawicieli kapituły konkursu w dniach 19-20 marca 2015r. i 23-25 marca 2015r., podmiotów, które zgłosiły swój akces do udziału w przedsięwzięciu, ostatecznie w kategorii inwestor wyróżniono 5 gnieźnieńskich firm: Uroczysta prezentacja wszystkich laureatów konkursu wraz z przyznaniem nagród odbędzie się na gali w dniu 18 kwietnia 2015 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, przy ul. Kostrzewskiego 3. Bezpośrednio po gali odbędzie się Bal Laureatów VIII edycji konkursu.

pko logo

SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI

Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 47002
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno