Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Piątek, 23 luty 2018
orzel

Prezentacje finalistów konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”

Powrót
Już niebawem – w sobotę, 18 kwietnia 2015r., w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, firmy z powiatu gnieźnieńskiego odbiorą nagrody w VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”. Już dziś przedstawiamy pierwszą grupę laureatów tegorocznej edycji przedsięwzięcia.

W kategorii debiut gospodarczy kapituła konkursu, w skład której weszli przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego, Federacja Konsumentów w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, PKO Bank Polski oraz przedsiębiorcy – zdobywcy tytułu: Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości, wyróżniła dwie gnieźnieńskie firmy: Z kolei w kategorii mikroprzedsiębiorstwo doceniono trzy podmioty:

Najważniejsze cele VIII edycji konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013 – 2015” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie to promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. Patronat nad konkursem piastują Starosta Gnieźnieński oraz Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

pko logo

SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI

Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 47002
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno