Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Piątek, 20 październik 2017
orzel

Statystyka

Powrót
W dotychczasowych dziewięciu edycjach konkursu wyróżnione zostały 133 firmy. 97 z nich wzięło udział w konkursie tylko raz, natomiast z pozostałych 36 przedsiębiorstw: 24 uczestniczyło w przedsięwzięciu dwukrotnie, 6 – trzykrotnie, 5 - czterokrotnie, a jedna – Inter-Lers sp. z o. o. z siedzibą w Kłecku, poddała się ocenie aż pięć razy. 

Najliczniejszą edycją była czwarta odsłona konkursu, za lata 2005-2007, kiedy to wyróżniono 28 firm. Natomiast najmniej podmiotów, po 17, zostało nagodzonych w II i III edycji przedsięwzięcia. Ze względu na kategorię konkursową, najwięcej nagród zostało przyznanych w kategorii małe przedsiębiorstwo – 37, natomiast tylko 6 przedsiębiorstw:

  • Futurat (obecnie: Briju S. A.),
  • Sofex Mirosław Gąsior sp. j.,
  • Planasa Polska sp. z o.o.,
  • Complet Chmielewscy sp. j.,
  • P.P.H.U. Liwma Art Emilia Rychwalska,
  • Gabis s.c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior

doceniono jako eksporterów. 

Przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie zostały nagrodzone łącznie 204 razy, w tym w 122 przypadkach najwyższym laurem – statuetką „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”, a trzynastokrotnie – prestiżowym tytułem „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Najwięcej statuetek przyznano w VII edycji konkursu – 22, i otrzymało ją 100% firm biorących udział w przedsięwzięciu. Ponadto, w dotychczasowej historii konkursu, wszystkie przedsiębiorstwa ubiegające się o wyróżnienie w kategorii innowator (15) zostały uhonorowane tylko tytułem „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. 

„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” – statystyka
 
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 36369
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno