Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Środa, 21 luty 2018
orzel

Gala finałowa V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”

Powrót
15 maja 2009 roku podczas gali finałowej V edycji powiatowego konkursu gospodarczego Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie był wypełniony po brzegi.

Uczestnicy i goście gali finałowej V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009” Uczestnicy i goście gali finałowej V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009” Uczestnicy i goście gali finałowej V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”


Patronami honorowymi konkursu byli: Krzysztof Ostrowski - Starosta Gnieźnieński
i Stefan Pokładecki – Starszy Cechu.

 Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Krzysztof Ostrowski i Starszy Cechu Stefan Pokładecki  Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Krzysztof Ostrowski i Starszy Cechu Stefan Pokładecki  Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Krzysztof Ostrowski i Starszy Cechu Stefan Pokładecki


Galę finałową V edycji konkursu prowadzili dziennikarze: Joanna Gronikowska
i Rafał Muniak, a dla laureatów i gości zagrał zespół Rajlender.

 Prowadzący galę: Joanna Gronikowska i Rafał Muniak  Zespół Rajlender  Zespół Rajlender


W V edycji konkursu w 6 kategoriach wyróżniono 26 firm.

 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
 Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”  Laureaci V edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009”
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 46776
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno