Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Piątek, 20 kwiecień 2018
orzel

Gala finałowa VIII edycji konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015"

Powrót
W VIII edycji konkursu w 6 kategoriach wyróżniono 19 firm

 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”
 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”
 Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Uczestnicy gali finałowej VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”


Galę prowadzili: Radosław Gaca i Rafał Muniak, a o oprawę muzyczną zadbał zespół Coolik

 Galę prowadzili: Radosław Gaca i Rafał Muniak  O oprawę muzyczną zadbał zespół Coolik


Patronami honorowymi konkursu byli: Starosta Gnieźnieńki Beata Tarczyńska i Starszy Cechu Stefan Pokładecki

 Patronami honorowymi konkursu byli: Starosta Gnieźnieńki Beata Tarczyńska i Starszy Cechu Stefan Pokładecki  Patron honorowy konkursu – Starosta Gnieźnieński Beata Tarczyńska  Patron honorowy konkursu – Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie – Stefan Pokładecki


Sponsorem generalnym konkursu był PKO Bank Polski


Sponsorem generalnym konkursu był PKO Bank Polski


 Pan Robert Smelkowski - Dyrektor ds. Sprzedaży Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu PKO Banku Polskiego


Kapitułę konkursu tworzyli przedstawiciele: organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych oraz „Złotych Orłów Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”

 Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”  Przedstawiciele kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”


Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming: Detlef Gaertner - Wicestarosta oraz Siegmund Trebschuh - Dyrektor Wydziału ds. Promocji Gospodarczej

 Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming: Detlef Gaertner - Wicestarosta oraz Siegmund Trebschuh - Dyrektor Wydziału ds. Promocji Gospodarczej


W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii debiut gospodarczy werdykt kapituły przedstawiła Małgorzata Matczak Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski

 Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski  Werdykt kapituły w kategorii mikroprzedsiębiorstwo odczytał Zygmunt Pirogowicz, Dyrektor PKO Banku Polskiego I oddziału w Gnieźnie, a nagrody laureatom wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski


Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

 Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Robert Pawlikowski, Wiceprezes firmy „Energo–Tech” - złoty laureat konkursu, zaprezentował werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo. Wyróżnionym nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie


W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  W kategorii średnie przedsiębiorstwo werdykt kapituły przedstawił Krzysztof Gawrecki, Kanclerz GSW „Milenium” – złoty laureat konkursu, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu

 Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu
 Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu  Innowatorom nagrody wręczyli: Wicestarosta Jerzy Berlik oraz Podstarszy Cechu Eugeniusz Pawlikowski, a werdykt kapituły odczytała Malgorzata Mikolajczak, współwłaścicielka firmy Stolarstwo Mikołajczak - złoty laureat konkursu


Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

 Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
 Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie  Werdykt kapituły w kategorii inwestor zaprezentował Juliusz Trojanowski, wieloletni Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o., a nagrody wręczyli: Dariusz Igliński - Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Krzysztof Klesse - członek zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie


Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki

 Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki  Złotym laureatom konkursu nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Beata Tarczyńska i Cechmistrz Stefan Pokładecki


Wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz toast na cześć laureatów

 Wspólne zdjęcie laureatów VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”, patronów konkursu oraz członków kapituły  Toast na cześć laureatów


fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie
Laureaci IX edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 53542
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno