Home Page       Site Map
Today: Sunday, 18 August 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Nagrody i korzyści

Powrót
Laureatom konkursu mogą zostać przyznane następujące nagrody:
  • nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  • tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
Wszystkie firmy nagrodzone w konkursie mają zapewnioną promocję ze strony organizatorów poprzez:
  • prezentację laureatów na uroczystej gali finałowej,
  • reklamę laureatów za pośrednictwem stron internetowych organizatorów konkursu,
  • informacje przekazywane do prasy lokalnej,
  • rekomendacje laureatów do innych konkursów gospodarczych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
Ponadto, każdy wyróżniony podmiot otrzymuje:
  • 45-60 sekundowy telewizyjny spot reklamowy prezentowany podczas uroczystości, z możliwością jego wykorzystania na własne potrzeby,
  • relację z gali na płycie DVD,
  • zestaw zdjęć z gali na płycie CD/DVD.
Poza tym, firma która we wszystkich dotychczasowych edycjach zdobyła trzy najwyższe laury w trzech różnych kategoriach uzyskuje tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Zdobywcy tego prestiżowego tytułu nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach konkursu, ale mogą uczestniczyć w pracach kapituły i oceniać innych. Zostają ambasadorami konkursu wśród lokalnych przedsiębiorców i powiatu gnieźnieńskiego na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Kapituła konkursu może także przyznać nagrody specjalne: dla gminy powiatu gnieźnieńskiego, która promuje swój potencjał gospodarczy i społeczny oraz dla przedsiębiorstwa, które przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki i stanowi wzór dla innych firm.

Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
Numerator of visit: 103858
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO