Home Page       Site Map
Today: Wednesday, 26 June 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Kapituła

Powrót
Kapitułę konkursu tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych, wiodących banków oraz laureaci konkursu – zdobywcy prestiżowego tytułu „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.

W X edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019” trudu oceny firm z powiatu gnieźnieńskiego i wyboru lokalnych liderów przedsiębiorczości podjęli się:

  1. Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie,
  2. Agnieszka Rzempała–Chmielewska – p. o. Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie,
  3. Magdalena Walczak – Zastępca Kierownika Inspektoratu ZUS w Gnieźnie
  4. Henryk Bartkowski – Prezes Wielkopolskiej Izby Gospodarczej,
  5. Włodzimierz Bobkiewicz – Prezes Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddział Gniezno,
  6. Jerzy Koczan – p.o. Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie,
  7. Waldemar Serocki – Prezes Federacji Konsumentów w Gnieźnie,
  8. Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie,
  9. Robert Smelkowski – Dyrektor Banku PKO BP S.A. – oddział w Gnieźnie,
  10. Sławomir Stróżyk – Dyrektor Regionu Santander Bank Polska S.A. – oddział w Gnieźnie,
  11. Zygmunt Pirogowicz – wieloletni członek kapituły konkursu,
  12. Małgorzata Mikołajczak – Stolarstwo Mikołajczak A. Mikołajczak – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  13. Robert Chmielewski – Complet Chmielewscy sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  14. Krzysztof Gawrecki - Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium” - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  15. Henryk Kaczor – Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe „Henbud” – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  16. Michał Kałuża – Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o.o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  17. Robert Pawlikowski – Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo-Tech” sp. z o. o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  18. Wiesław Święcichowski – „Secura-Security” Monitoring W. Bartkowiak, W.Święcichowski sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  19. Jan Walczak – HAWA sp. z o.o. - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
Inauguracja X edycji konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”

 Patroni konkursu: Piotr Gruszczyński – Starosta Gnieźnieński i Stefan Pokładecki – Starszy Cechu  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
AD Consulting Biuro Rachunkowe Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Kursy i Szkolenia Anna Drejza
Alfatex sp. z o. o.
Apteka Starfarma (S2Pharmacy sp. z o. o.)
Auto Centrum Partner Renault Krystyna Sanok
Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o. o.
Chem-Glas sp. z o. o. sp. k.
Complet Chmielewscy sp. j.
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wajm sp. j.
Gabis s. c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior
Hurtownia Agma-Rol Maciej Ogórkiewicz
Inter-Lers sp. z o. o.
Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X Edyta Eliks
Karczma Czerwone Korale (F. H. U. „Wróblewski” Radosław Wróblewski)
La Dolce Vita Ristorante & Sila Restaurant (Deliciis sp. z o. o.)
Manufaktura tortów i ciast (Handel i usługi Katarzyna Bruch)
Modro sp. z o. o.
Nowel – Instalacje Elektryczne Henryk Nowaczyk
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
P. P. H. U. Lismar sp. z o. o.
P. P. H. U. Liwma Art Emilia Rychwalska
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Roltech Sławomir Kaczor
Zakład Elektro Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Zobel
Numerator of visit: 100477
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO